Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sen Benim Kadınımsın Sözleri

1. Sen benim deliler gibi aşık olduğum kadınımsın… Güzel Aşk Dolu Sözler “Bir insan bir insanı bir şey görür, bu hayattır.
2. Mustafa Ceceli – Hastalıkta Sağlıkta
Thank you for watching!
3. Zl S zler Anlaml ve G zel
q3
4. Anlaml s zler – G zel s zler
q4
5. Zl S zler Anlaml ve G zel
q5
6. Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım.
7. Zlesene.com
q7
8. Www.sarkisozum.net
q8
9. Aşk gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkânsız varsa orayı sever.
10. Anlaml G zel S zler
q10
11. Sevilen S zler
q11
12. Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.
13. Katkıları: 58 çeviri, 180 teşekkür aldı, 32 isteği çevirdi, 23 kullanıcıya yardım etti, 7 şarkının sözlerini çıkardı,.
14. Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim.
15. Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim.
16. Sevilen S zler
q16
17. Sevgiliye Güzel Sözler.
18. Elya & Grup Ariana – Sen Benim Aşkımsın sözleri, Elya & Grup Ariana – Sen Benim Aşkımsın şarkı sözü, Elya & Grup Ariana – Sen Benim Aşkımsın lyrics, Elya & Grup Ariana – Sen Benim Aşkımsın şarkı sözleri.
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q20
21. Hayatduragi.com
q21
22. 27 Karabela Şarkı Sözleri – Askimsin : Askimsin sen benim Gul yuzlu guzel cicegim Gel desem gelirmisin Canimsin birtanemsin Oyle bir sevdimki Ates gibi yandim sanki Bak tuttum ellerini Cok seviyorum.
23. Slaytfotoklip.com
q23
24. Sosyete S zler
q24
25. Sen benim kaderimsin benim canımsın Sen benim unutulmayan tek anımsın Her zaman kalbimdesin,kader bağımsın Alnımdan silinmeyen alın yazımsın / Duygulu Sözler Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Duygulu Sözler ️.
26. Huzur Dolu S zler
q26
27. Bandedegosses
q27
28. Metin Şentürk Kadınımsın Şarkı Sözleri: Ara sıra küssekde yine barışırız biz Bu aşkı üzsekde yine barışırız biz Her şeyi duymam şeytana uymam Sen benim canımsın el yerine koymam Sen benim.
29. Songaah.com
q29
30. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q30
31. Metin Şentürk – Kadınımsın şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
32. A k Yaz lar A k S zleri
q32
33. Hediye Sepeti
q33
34. Sevilen S zler
q34
35. Sen yastigimin altında büyüttügüm o düslerimsin, Gündüzlerimsin,gecelerimsin,sevinclerimsin, Kederimsin,vazgecilmezimsin,sen kadınımsın, Acılarımsın,sen benim kadınımsın.
36. Ne G zel S zler
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: