Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sınav Kağıdına Yazılan Özlü Sözler

1. Çocuk psikolojisi, sınavlar, verimli çalışma yöntemleri konularında bilgi vermek ve rehberlik hizmeti sunmak amacıyla açılmış eğitim içerikli bir sitedir.
2. Özlü Telefon Sözleri!
Thank you for watching!
3. Britanya karşısında çok büyük çarpışmalara sahne olmuş amerikan devrimi 1775 1783 sömürge gücüne karşı verilen ilk çağdaş kurtuluş savaşıydı.
4. G zel S zler
q4
5. Bandedegosses
q5
6. Hepsiburada
q6
7. Photos.Edu.Pl
q7
8. Zl S zler Anlaml ve G zel
q8
9. SlidePlayer
q9
10. B lge G ndem
q10
11. HD Images g zel s zler
q11
12. Www.sozcu.com.tr
q12
13. Başarı üzerine özlü sözler *-En büyük başarıları elde edenler, büyük başarısızlıklar karşısında tekrar çaba harcayanlardır.
14. 2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) kapsamında Merkezimiz tarafından yapılan 2017 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarına göre YGS puanlarından en az biri 180 ve daha fazla olan adaylar, isterlerse Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) başvuru yapabileceklerdir.
15. Güzel sözler ve Özlü sözler kategorisinde yer alan içerikte hem tüm zamanların resimli, kısa ve en komik sözlerine ulaşabilir, aynı zamanda en yeni komik sözlerine ve Espirili sözler ve mesajlarını erişebilirsiniz.
16. Ünlü bilim adamları, yazar, düşünür ve matematikçilerin matematik ile ilgili söylediği güzel ve özlü sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.
17. 2006 yılından bu yana #kişiselgelişim alanında birçok yeniliği bünyesinde bulundurduğu sitede “beden dili, iletişim teknikleri, başarı hikayeleri, motivasyon teknikleri, özgüven gelişimi” gibi bir çok ana tema üzerine yazar, çizer, karalar, öğretmeye çalışır.
18. Bazı öğrencilerin sınav kağıtlarına yazdığı cevaplar, hayrete düşürecek cinsten.
19. Uluda S zl k
q19
20. Şöyle ki, sınav kağıdına yanıtı yazdıktan sonra yanlış yazdığından emin olarak “hocam asistanınız ırt zırt bu konuyu böyle anlattığı için bunu yazdım.
21. En iyi Hediye Fikirleri
q21
22. Alt n nokta yay nevi
q22
23. Öğrenciliğinin 6+ yılında olan öğrencilerin,hocanın gözüne sokar gibi giriş yıllarını belli eden numaralarını büyükharf,bold,italic yazdığı da görülmüştür.
24. B lge G ndem
q24
25. En G zel zl S zler
q25
26. Sınav kağıdına puan yazmayan öğretmen: genelde üniversitede gerçekleşen durumdur.
27. Besthqwallpapers.com
q27
28. I ekSepeti
q28
29. Kitap M ptelas
q29
30. Mezuniyet sözleri kısa komik mezuniyet sözleri lise mezuniyet veda sözleri güzel mezuniyet sözleri mezuniyet kutlama sözleri mezuniyet mesajları mezuniyet tebrik.
31. Sınav kağıtlarına koyabileceğiniz başarı, bilgi ve çalışma alakalı “özlü sözler” Veli Kuzu Ders Notları Yorum Yap Arkadaşarlar geç oldu tam sınavı hazırladım altınada bir başarı çalışma konulu bir özlü söz koyayın dedim baktım.
32. Hediye Sepeti
q32
33. Hediye Sepeti
q33
34. Sayfamızda En Güzel Komik Öğrenci Sözleri, Çok Komik Öğrenci Sözleri, Komik Öğrenci Sözleri Facebook, Twitter Komik Öğrenci Sözleri yer alır.
35. B lge G ndem
q35
36. -Söz ağızda iken sahibinin esiridir, ağzından çıktıktan sonra sahibi sözün esiri olur.
37. Not Defteri
q37
38. Osmanlı Hanedanı’nın sultanları 1299’dan 1922’ye kadar kıtalararası geniş bir imparatorluğa hükmetmiştir.
39. İnsan ile köpek arasındaki başlıca fark budur” Mark Twain » Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere er ….
40. Sınavda kopya vermemek için Nazi kampında evladına sarılır gibi sınav kağıdına sarılan mal arkadaşım, seni de unutmadım.
41. Mahkum ve Mahkum yakınlarının özellikle aktif olarak kullanabilecekleri bu sayfada Cezaevindeki Abiye Sözler, Cezaevinde Yatana Güzel Sözler, Mahkum Arkadaşa Sözler ve Mahkum Hasret Sözlerini bulacak ve Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilirsiniz.
42. Zafer kazanmak üzerine özlü sözler, zafer özdeyişleri, kazanmak sözleri, kazanmak başarı sözleri, zafer sözleri, motivasyon kişisel gelişim sözleri, zaferle ilgili sözler atatürk sözleri, kısa güzel sözler, motive edici zafer sözleri, kazanmak galip gelmek yenmek özdeyişleri.
43. G zel S zler
q43
44. “Matematiği kullanmayan bilimler, ele aldıkları konularda ancak dış yapıyı inceleyebilirler.
45. Urun.n11.com
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: