Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bilim Ile Ilgili Sözler

1. Eğitim öğretim ile ilgili belgeler > konu anlatımlı dersler > tarih dersi ile ilgili konu anlatımlar > tc inkılap tarihi ve Atatürkçülük dersi ile ilgili konu anlatımlar.
2. Yabancı 10 Bilim Adamının Hz Muhammed(s.a.v) Hakkında Söylemiş Olduğu Sözler…!!!!
Thank you for watching!
3. Bu sayfada ünlü Türk ve yabancı bilim adamları ve insanlarının sözlerini bulacaksınız.
4. Ingilizce bilim ile ilgili sözler, ingilizce Teknoloji ile ilgili sözler, ingilizce türkçe çevirili tıp, bilim ve Teknoloji ile ilgili sözler, internet ve tv ile ilgili sözler, Without science, everything is a miracle.
5. Bandedegosses
q5
6. G zel S zler
q6
7. G zel S zler
q7
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 2 Her işin esas hedefine kısa ve kestirme yoldan varmak arzu edilmekle beraber, yolun kabul edilebilir.
10. SlidePlayer
q10
11. Paramkiymetli.com
q11
12. Stanbul1881
q12
13. AstronomiEvi
q13
14. Resimli iirler
q14
15. Bu çalışmamızda sizler için ilim, bilim, bilimsel düşünme, bilgi, bilimin faydaları, bilimin değeri gibi konularda derlenmiş özlü ve güzel sözleri paylaşıyoruz.
16. Ancak bilim ordusunun kıymet ve kutsallığını anlatmak için şunu söyleyeyim ki, bilim ordusu, ölen ve öldüren birinci orduya, niçin ölüp, niçin öldürdüğünü öğreten ordudur.
17. G zel S zler
q17
18. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız her hangi bir yol sizi oraya götürecektir.
19. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız.
20. Bu sayfada bilim adamlarından, filozoflardan ve İslam alimlerinden bilim ve ilim ile ilgili sözler bulacaksınız.
21. Bandedegosses
q21
22. G zel S zler Ansiklopedisi
q22
23. Resimli iirler
q23
24. Bu makale şu konularla ilgili olabilir :ilim-bilim ile ilgili sözler – ilim-bilim ile ilgili özdeyişler – ilim-bilim ile ilgili özlü sözler – ilim-bilim ile ilgili güzel sözler – ilim-bilim ile ilgili atasözleri – ilim-bilim ile ilgili deyimler – ilim-bilim ile ilgili anlamlı sözler – ilim-bilim ile ilgili etkili sözler -.
25. G zel S zler
q25
26. Mustafa Kemal Atatürk *Bilim, iyi zamanlarda servet, kötü zamanlarda bir sığınak ve iyi bir yol göstericidir.
27. Resimli iirler
q27
28. Bilim İle İlgili Güzel Sözler Bilim İle İlgili Özlü Sözler Bilim İle İlgili Sözler Kısa Bilim İle İlgili Sözler Mevlana Bilim İle İlgili Sözler Ve Söyleyenleri.
29. Bilim ve Teknoloji Haftası ile İlgili – Bilim ile İlgili – Teknoloji ile İlgili Sözler-Bilim, iyi zamanlarda servet, kötü zamanlarda bir sığınak ve iyi bir yol göstericidir.
30. Evrim A ac
q30
31. S n f retmenleri in cretsiz zg n Etkinlikler
q31
32. Çalışkanlık ve çalışmakla ilgili özdeyişler, özlü sözler, aforizmalar, anlamlı sözler, güzel sözler.
33. S zc Gazetesi
q33
34. SlidePlayer
q34
35. DMY Felsefe
q35
36. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q36
37. Atatürkün Sanat İle İlgili Sözleri 13 Dünyada medeni olmak, ilerlemek ve olgunlaşmak isteyen herhangi bir millet mutlaka heykel yapacak ve heykeltıraş yetiştirecektir.
38. Atatürkten Seçme Özlü Sözler, Atatürkün Bilim Hakkında Söylediği Sözler, Atatürkün Bilim ile İlgili Sözleri, Atatürkün Bilim Sözleri, Atatürkün Bilim.
39. İnsanın istemeden yemek yemesi nasıl sağlığa zararlıysa, hoşlanılmadan yapılan bir öğrenme de belleği mahveder ve bellek algıladığı hiçbirşeyi akılda tutmaz.
40. G zel S zler
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: