Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kurt Cobain Sozleri

1. Dünya gündemine ve müzik piyasasına sözleri, kişiliği ve kendine has müzik tarzı ile damga vuran bu mükemmel ismin o kadar harika sözleri var ki adeta “Çerçeve yap, duvara as” niteliğinde sözler olarak dikkat çekiyor.
2. Nirvana – The Man Who Sold The World (MTV Unplugged)
Thank you for watching!
3. Anlaml G zel S zler
q3
4. Portturk.com
q4
5. 1985 yılında grup Nirvanayı kuran, yazarlık, şairlik ve aynı zamanda gitarist olan Kurt Cobain sözleri hazırladık.
6. Kurt Cobain şarkı sözü ve çevirileri: Beans, The Yodel Song.
7. Kurt Cobain’in İz Bırakmış En İçten 12 Sözü.
8. En iyi Kurt Cobain Sözleri, Kurt Cobain Sözleri, Sevilen Kurt Cobain Sözleri, Anlamlı Kurt Cobain Sözleri, Düşündüren Kurt Cobain Sözleri Bugün çok mutluyum bir sürü arkadaş edindim.
9. Sayfa İçeriği: Kurt Cobain Sözleri Kısa, Kurt Cobain Sözleri Fcaebook, Kurt Cobain Sözleri Tumblr, Kurt Cobain Sözleri İngilizce Türkçe, Kurt Cobain Özlü Sözleri, Kurt Cobain Sözleri ve Çevirileri, Kurt Cobain Ölümü Ünlülerin en anlamlı sözlerinin de yer aldığı güzel sözler sitemizde şimdi de sizler için en güzel Kurt Cobain sözleri hazır ettik.
10. Urun.n11.com
q10
11. Kurt Cobain’in intihar mektubunda karısına yazdığı sitemkar sözler yer alıyordu fakat bu kadar sert sözlerin var olduğu bir mektup hiçbir zaman yayınlanmamıştı.
12. Biography.com
q12
13. Manşet: Başka biri olmaya çalışmak kendinizi harcamaktır.
14. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
15. Resimli S zler
q15
16. The Telegraph
q16
17. Şarkı söyleme tarzımın yoğunluğu genelde karnımın üst kısmında toplanır.
18. Resimli G zel S zler
q18
19. The Indian Express
q19
20. Pusula s zler – Tumblr
q20
21. Songaah.com
q21
22. Güzel sözler ve özlü sözler kategorisinde yer alan en güzel, anlamlı, resimli, özlü ve unutulmaz Kurt Cobain sözlerini paylaşabilirsiniz.
23. Güzel sözler ve özlü sözler kategorisinde yer alan en güzel, anlamlı, resimli, özlü ve unutulmaz Kurt Cobain sözlerini paylaşabilirsiniz.
24. Sevilen S zler
q24
25. Anlaml G zel S zler
q25
26. Genç yaşta hayata veda eden Nirvana’nın şarkıcısı Kurt Cobain’in hayata ve müziğe dair söylemiş olduğu güzel sözler, resimli sözler.
27. Panic Posters
q27
28. Kopuk şarkı sözleri,riffleri,sahne performansı,tipi,hayatı ile ilahım oldu ve öldü.
29. Anlaml G zel S zler
q29
30. Bushido sanatçısının ‘Kurt Cobain’ şarkısının Almanca dilinden İngi.
31. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q31
32. Martin Sözleri 4 İsrail İle İlgili Sözler 5 Karadeniz İle İlgili Sözler 6 Masumiyet Sözleri – Kısa Masum Sözler 7 Teravih İle İlgili Sözler ve Hadisler 8 Zülfü Livaneli Sözleri 9 Filistin ve Kudüs ile İlgili Sözler 10 Deniz İle İlgili Sözler.
33. Eğer bu sayfada herhangi bir Kurt Cobain alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
34. Kurt Cobain’i en çok etkileyen olayların başında geçinmek için kendi okuduğu lisede aynı zamanda hademelik yapmasıydı.
35. Felsefe Hayat
q35
36. Aklıma gelen en kötü suç, insanlara karşı sahtekarlık yapıp yüzde yüz eğleniyormuşum gibi görünerek dolap çevirmektir.
37. 1985 yılında grup Nirvanayı kuran, yazarlık, şairlik ve aynı zamanda gitarist olan Kurt Cobain sözleri hazırladık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: