Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Pir Sultan Abdal Sozleri

1. Martin Sözleri 4 İsrail İle İlgili Sözler 5 Karadeniz İle İlgili Sözler 6 Masumiyet Sözleri – Kısa Masum Sözler 7 Teravih İle İlgili Sözler ve Hadisler 8 Zülfü Livaneli Sözleri 9 Filistin ve Kudüs ile İlgili Sözler 10 Deniz İle İlgili Sözler.
2. Pir Sultan Abdal – Bin Cefalar – Enstrümantal
Thank you for watching!
3. E siz Tasar m Masa st Saatler 70 e Varan ndirim F rsatlar
q3
4. G zel S zler
q4
5. Pir Sultan Abdal Sözleri Kısa, Pir Sultan Abdal Sözleri Şiirleri, Pir Sultan Abdal Türkü Sözleri, Pir Sultan Abdal Şarkı Sözleri, Pir Sultan Abdal Anlamlı Sözleri,Pir Sultan Abdal Sözleri Facebook.
6. Sayfamızda Pir Sultan Abdal Sözleri, Pir Sultan Abdal Şiirleri yer almaktadır.
7. Yy’da yaşamış olan Pir Sultan Abdal bir Alevi şairidir ve nefesleri bugün de söylenegelmekte olan bir halk sanatçısıdır.
8. Ergün kılıç ve yol arkadaşları kollektif anlayışla arguvan için yola çıktık demokratik sol parti arguvan belediye başkan adayı ergün kılıç bu görevi siz tebliğ ettiniz.
9. Edebi kişiliği bakımından sade bir dille kaleme alınmış bu eserler tarihimizi ve kültürümüzü yansıtan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.
10. Pir Sultan Abdal şarkıları ve şarkı sözleri sayfası için tıklayınız.
11. G zel S zler
q11
12. S z Harman
q12
13. Abdal Pir Sultan’ım, keremler kani/Nereden geliyor canımın canı/Sensin bu gönlümün şahı sultanı/Sensiz bu cesette bu can eylenmez.
14. 2017 · Pir Sultan Abdal, Aleviler toplumlarca Yedi Ulular olarak anılan yedi ulu ozandan biridir.
15. Sevilen S zler
q15
16. Alfabetik olarak 11 sayfa ve 512 kayıttan oluşan Pir Sultan Abdal türkülerinin ilk sayfası listelenmektedir.
17. G zel S zler
q17
18. Uluda S zl k
q18
19. Türk genç burada bulunan 5 bin 643 metredeki Kala Patthar zirvesinde yanında getirdiği sazı ile sözleri Pir Sultan Abdal’a ait olan “Ey benim divane gönlüm” adlı türküyü hem çaldı hem söyledi.
20. Şarkının sözleri: Vardım Hint Eline Kumaş Getirdim, Açtım Bedestanı Sattım Oturdum.
21. Dailymotion
q21
22. Abdal Pir Sultan’ım, böyle mi olur Herkes ettiğini elbette bulur, Alıcı kuşların ömrü az olur, Akbaba zararsız yaşar mı yaşar.
23. Yaz l Bilgi, K saca Hakk nda Bilgi Sitesi, Nedir, Kimdir
q23
24. Sadeddin Nüzhet Ergun, Pir Sultan Abdal (1929) Abdülbaki Gölpınarlı ve Pertev Naili Boratav, Pir Sultan Abdal (1943) Ali Balım, Pir Sultan Abdal, Hayatı ve Şiirleri (1957) Cevdet Kudret, Halk Şiirinde Üç Büyükler II: Pir Sultan Abdal (1965) Erol Toy, Pir Sultan Abdal adlı tiyatro oyunu (1969).
25. Pir sultan abdal i bilmezden evvel ben, sanirdim ki yunus emre gibi dostluk, sevgi baris dolu bi insandir, kozmik dusunce insanidir.
26. Turkulerimiz.biz
q26
27. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q27
28. Eğer bu sayfada herhangi bir Pir Sultan Abdal alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
29. PİR SULTAN ABDAL’a ait deyiş,türkü,şiir,deyim,kısa kısa hayatında kesitler,bilgiler daha önce belkide hiç duymadığınız beyitleri deyişler ve nefesler.
30. Pir Sultan Abdal’ım, ihlas yar olsa – Mecnun da gözlüyor Leyla gelirse – Bir cananın meyli sende yok ise – Ahir fayda etmez onu terk eyle.
31. Tar k zt rk
q31
32. Anlaml G zel S zler
q32
33. En yeni Pir Sultan Abdal ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa.
34. Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ile ilgili kurumsal metinler, haberler, duyurular ve faaliyetlere ulaşabileceğiniz yeni web sitemiz Mayıs 2017’de yayına başladı.
35. Pir Sultan Abdal resimli sözler ve Pir Sultan Abdal Facebook Kapak fotoğrafları na sitemizden ulaşabilir sosyal medya hesaplarınız ile paylaşarak bize destek olabilirsiniz.
36. Sorularla slamiyet
q36
37. Pir Sultan Abdal’ım ihlas yar olsa Mecnun da gözlüyor Leyla gelirse Bir cananın meyli sende yok ise Ahir fayda etmez anı terk eyle.
38. T rk e ark S zleri
q38
39. Alevi, inanc Din bilgileri sayfas – WordPress.com
q39
40. Bandedegosses
q40
41. Zl G zel S zler
q41
42. Bu madde ilk olarak 2007 senesinde İstanbul’da basılan TDV İslâm Ansiklopedisi’nin 34.
43. Uluda s zl k galeri
q43
44. BirG n Gazetesi
q44
45. Pir Sultan Abdal Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 286 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
46. Sevilen S zler
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: