Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Usanmış Sözler

1. 2016 · 50+ videos Play all Mix – Müzeyyen Senar – Sevmekten Kim Usanır YouTube Müzeyyen Senar – Elbet Bir Gün Bulusacagiz – Duration: 5:58.
2. Ismail Ozden Yalan Dunya Senden Usandm
Thank you for watching!
3. Eğer bizim unuttuğumuz yahut sizlerin tavsiye ettiğiniz Harbi Sözler var ise konu altından yorum yaparak eklenmesini sağlayabilirsiniz.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Yeni Akit Gazetesi
q5
6. Berkann – Blogcu.com
q6
7. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q7
8. HD Images g zel s zler
q8
9. Ok G zel S zler
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Nevmîdlik âteşine yandım Bil’llâh bu vücûddan usandım.
12. Hayattan bıkmış insanlara sözler hayat oyun oynamış sözleri hayat ile dalga geçme sözleri pekguzelsozler.
13. Hürriyet’in “kıdemli yazarı” Ertuğrul Özkök, ülke ekonomisinin “son üç çeyrektir küçülüyor” olmasından da söz ederek Türkiye’nin meselelerinin “kavgayla çözülecek noktayı geçti”ğini ve “kutuplaşma siyaseti”nin yanlışlığını belirterek “uzlaşma” için “iki taraf”ın da “elini uzatma”sı çağrısında bulundu.
14. Com akor, şarkı sözü, tab ve müziğe dair bir çok konuda içerikler barındıran, Türkiye’nin önde gelen müzik ve haber sitelerinden biridir.
15. Photos.Edu.Pl
q15
16. G zel S zler
q16
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. Harbi Sözler Kısa, Harbi Mesajlar İnsanlara gerçekten ne yaparsanız yapın güzellikle ne kadar anlatmaya çalışırsanız çalışın hepsi değil ama bazıları anlamıyorlar.
19. Yorgun denizler usanmış fırtınadan Bense bir gemi ve kaybolmuşum Kıyıları görünmez fenerinde ışık Ay bile gizlenmiş yıldızlar karanlık Ne bir ses var ne bir nefes aldırıyor Ayrılık yakın vuslat görünmüyor Pera xsarkisozleri.
20. Çok Sıkıldım Sözleri, Sıkıldığını anlatan sözler, Sıkıldım sözleri komik, Hayattan bıktıgını anlatan sözler, Hayattan usanmış sözler, Hayattan yorulmuş sözler, Hayattan bıkmış resimli sözler, Hayattan bıkmış sözler tumblr, Hayattan beklentisi olmayan sözler.
21. Ok G zel S zler
q21
22. G zel S zler
q22
23. G zel S zler, En G zel S zler
q23
24. Pusula s zler – Tumblr
q24
25. 2013 · Hayattan bıkmış sözler-Hayattan bıkmış smsler Hayat duygulananlar için bir trajedi düşünenler için bir komedidir.
26. Kelimelerin nasıl telaffuz edileceğini sesli olarak bizzat söyleyen ve gösteren sözlük.
27. AK Parti’den Kılıçdaroğlu’na zehir zemberek sözler AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na çok sert tepki gösterdi.
28. G zel s zler ve mesajlar
q28
29. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q29
30. Nev Şarkı Sözleri – Sevmekten Kim Usanır : Sevmekten kim usanır Tadına doyum olmaz Hangi gönül uslanır Sevenle oyun olmaz Kaç kere yemin ettim Kaç gönüle.
31. S zler ve Replikler
q31
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. Sevilen S zler
q33
34. G zel S zler
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: