Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Osman Bölükbaşı Sözleri

1. Bu ayrılık, henüz bir yaşındaki partide, Bölükbaşı gibi düşünen başkalarının da varlığı ortaya çıktı.
2. Uğur Işılak – Elden Gider (Söz:Fatih Sultan Mehmed Beste:Uğur Işılak)
Thank you for watching!
3. Akdeniz Gazetesi
q3
4. Gizemli Yollar
q4
5. Devlet Dergisi
q5
6. Bölükbaşı’nın sözleri, meydanın bir bölümünü dolduran Demokrat Partililer tarafından bağışlarla engellemelerle karşılanınca onlara bakarak şöyle der: “-Bunlar, sizin başbakanınızın.
7. Necati Tuncer
q7
8. Www.star.com.tr
q8
9. Milli Gazete
q9
10. Www.star.com.tr
q10
11. Osman Bölükbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler.
12. Uğur Mumcu Sözleri Türk Edebiyatı Yazarlarının çaresizliği anlatan sözleri Çin’in yeni Maosu denilen Xi Jinpi ng’in düşünceleri Stephen Hawking sözleri.
13. Dolambaçlı yolda doğru yürüdün Meclisin aslanı oldun çoğu gün Geride kalan şerefli bir ün Bölükbaşı’m size ikbal değil mi Fazilet yükünü az mı taşıdın Sana inanana önder baş idin.
14. Independent T rk e
q14
15. Siyasette davam, hayattan nasibini almamış, benzi sarı ve boynu büküklerin davasıdır”.
16. K r ehir Haber T rk
q16
17. Ay Haber, Rize, Rize Haberleri, Rize Haber,Karadeniz Haber …
q17
18. Veryans n TV
q18
19. Pusula s zler – Tumblr
q19
20. Yeni a Gazetesi
q20
21. Hi-in.facebook.com
q21
22. 2010 · Osman Bölükbaşı 1913 yılında Kırşehir’in Hacıbektaş ilçesinde doğan (Hacıbektaş Kırşehir’in ilçesiydi, bknz Kırşehir Vakası) ve şüphesiz Türk Siyasetinin en renkli simalarından olan Osman Bölükbaşı, İstanbul Erkek Lisesinde eğitimi tamamladıktan sonra Fransa’da Nancy Üniversitesi Fen Fakültesi – Matematik Bölümü’nde öğrenim gördü.
23. Yeni a Gazetesi
q23
24. Dinletiye katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Osman Bölükbaşı’nın ‘Geçelim Güzelim’ adlı şiirini seslendirdi.
25. Www.kirsehirhaberturk.com
q25
26. Www.aa.com.tr
q26
27. ”Kırşehir’in şerefi şerefim, ıstırabı ıstırabım, bayramı bayramımdır.
28. Abdülhamid’in Adalet Bakanı Abdurrahman Nurettin Paşa’nın onurlu davranışını hatırlatır.
29. Yeni Emrah Sözleri Kısa, Emrah Sözleri facebook, Emrah Sözleri twitter Mozart, Türkiye’de konser vermeye geIirse tabii ki dinIemeye gideriz.
30. S zc Gazetesi
q30
31. Hazır cevap olan Bölükbaşı karşısında, kimsenin konuşmaya cesaret edemediğini gören Celal Bayar’ın kızı, Bölükbaşına laf sokmaya kalkar, Meclis kapısında gördüğü Bölükbaşına, ne yapıyorsun Bölükbaşı diye sorunca, Bölükbaşı cevaben Tavla bekliyorum der, tavla eski Türkçede ahır demektir.
32. 2020 · OSMAN BÖLÜKBAŞI ‘NDAN TARİHE GEÇEN SÖZLER Meydanları coşturan sandıkta dibe vuran renkli politikacı: Osman Bölükbaşı Bir zamanların efsane politikacısı Osman Bölükbaşı.
33. K r ehir Sayfas
q33
34. Nurettin Torun
q34
35. Meclis kürsüsünden yaptığı ve saatler boyu süren her konuşma olay olur, bazen de sözleri yüzünden hapse atılırdı.
36. Eğer bu sayfada herhangi bir Osman Bölükbaşı alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
37. OSMAN BÖLÜKBAŞI AĞABEYİMDEN SÖZLER Merhum Osman Bölükbaşı ağabeyimle ilgili bir yazı da kısaca bahsetmiştim.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: