Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Erbakan Sözler

1. Necmettin Erbakan Sözleri (29 Ekim 1926, Sinop – 27 Şubat 2011, Ankara), Türk siyasetçi, mühendis, akademisyen, Türkiye eski başbakanı.
2. Necmettin Erbakan: ‘Suriye’yi İşgal edecekler!’ – Tarih: 2003 https://www.waffellovers.com
Thank you for watching!
3. Ger ek Hayat
q3
4. Franz kafka güzel anlamlı resimli sözleri.
5. Anlaml G zel S zler
q5
6. Neyi, niçin ve ne zaman söylediğiyle, neyi, niçin ve ne zaman yaptığıyla ilgili küçük bir araştırma yaptığımızda dahi Necmettin Erbakan isminin Türkiye ve dünya ….
7. Felsefi Sözler yazımızda fikir hayatımızda önemli bir yer tutan düşünür sözleri ile filozofların sözleri yazılarını derledik.
8. Yeni a Gazetesi
q8
9. Vahdet Gazetesi yazarı Mustafa Özcan, yazılarına rahmetli Necmettin Erbakan’ın konuşma ve pratikleri üzerinden itiraz edilmesinden duyduğu rahatsızlığı, Erbakan hakkında ağır sözler sarf ederek ortaya koymuş.
10. 2017 · Necmettin Erbakan Sinop Kadı Vekili Mehmet Sabri ile Kamer Hanım’ın dört çocuklarının en büyüğü olarak dünyaya geldi.
11. Ok G zel S zler
q11
12. Kayseri Deniz Postas
q12
13. SuperHaber.TV
q13
14. Bedir Haber
q14
15. Anlaml s zler – G zel s zler
q15
16. Siyaset adamı dendiğinde çocukluk yıllarımda televizyonlardan izlediğim Sayın Necmettin Erbakan’ı her zaman büyük bir keyifle hatırlarım.
17. Anlaml G zel S zler
q17
18. Milli Gazete
q18
19. Erbakan’dan Erdoğan’a ağır sözler Saadet Partisi lideri Necmettin Erbakan Alman Die Welt gazetesine verdiği röportajda, Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Gül’e ağır eleştiriler.
20. Necmettin erbakan anlamlı sözleri, necmettin erbakan güzel sözleri, necmettin erbakan ile ilgili sözler, necmettin erbakan özlü sözleri, necmettin erbakan sözü, necmettin erbakan unutulmaz sözleri, necmettin erbakanın güzel sözleri.
21. 1960 sonrası Süleyman Demirel’in başbakanlığında kurulan Milliyetçi Cephe hükümetinin.
22. B lge G ndem
q22
23. Meridyen Haber
q23
24. Erbakan’ın 27 Mart seçimlerinin ardından sarf ettiği “kanlı mı olacak kansız mı” sözleri de döneme damgasını vuran tartışmalar arasındaydı.
25. Necmettin ERBAKAN Hocamız’ ın Video-Resim Arşivini ücretsiz temin etmek için sol alt köşedeki iletişimden ulaşabilirsiniz.
26. Erbakan nasıl donup kaldıyda, kaddafi’nin tüm hakaretlerine bir kelime bile edemediyse, erdoğan da tam tersine perez’in hakaretlerine diplomatik dili bir kenara atıp kasımpaşa ağzı ile yanıt vermiştir.
27. Fatih Erbakan’ın Refah Partisi’ni yeniden kurma girişimini değerlendiren Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, “Eğer Erbakan hocamız hayatta olsaydı, herhalde kendisini falakaya yatırırdı” dedi.
28. Paylaşım Facebook Twitter Pinterest WhatsApp Google+ Aziz Atatürk, bu ülke yaptıklarını asla unutmayacak.
29. Ihvan forum
q29
30. Nternet Haber
q30
31. 1 aralık 2011, 03:27 ‎ *** “zor bİr yolda yÜrÜmek mecburİyetİnde olan İnsanlar, yolda yÜrÜmeye baŞlamadan Önce, gÖnÜllerİnde ve zİhİnlerİnde yÜrÜmek ve yol almak zorundadirlar.
32. Orjinal slam
q32
33. Erbakan: Sözler ve üslup.
34. Dailymotion
q34
35. “Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır.
36. Onurlugazeteciler.net
q36
37. KONÜDAM Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi.
38. Güzel sözler, anlamlı sözler, ağır abi sözleri, dini sözler, resimli sözler, whatsapp durumları ve rüya tabirleri ile sitemiz hizmetinizdedir.
39. Us’a hoşgeldiniz, Sitemizde bulunan güzel sözler hergün güncellenmektedir ve diğer kategorilere hergün en güncel yazılar eklenmektedir, sitemizde dilediğiniz her kategoride en yeni güzel sözleri, mesajları, msn nicklerini, aşk sevgi üzerine yazıları ve daha birçok kategoride bilgiyi bulabilir, bulduğunuz bu.
40. Anlaml s zler – G zel s zler
q40
41. Postermanya
q41
42. Siyasi kariyerleri ile bir döneme damgasını vuran ünlü siyasetçiler Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan ve Alparslan Türkeş’in hayatını.
43. Milli Gazete
q43
44. Sanal Bas n
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: