Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Öğretmenler Günü Mesajı

1. Onların icra ettiği bu kutsal mesleğe dikkat çekmek ve yılın bir gününü onlara armağan etmek için 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlanmaktadır.
2. 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Thank you for watching!
3. Kutlanan Öğretmenler Günü ile birlikte öğrenciler de “Öğretmenler Günü mesajları” ve “Atatürk’ün öğretmenlerle ilgili sözleri” aramasını yapmaya başladı.
4. Haberciniz.biz
q4
5. Nternet Haber
q5
6. Öğretmenlere doğum günü mesajları ya da öğretmenler günü mesajları seçmek oldukça zor bir iş.
7. Öğretmenler günü mesajları… Kısa, uzun, resimli seçenekler ile 2018 Öğretmenler Günü ile ilgili en güzel mesajları star.
8. Muhte em S zler
q8
9. Haz r Mesajlar
q9
10. Hocalarınızı yani eğitimcileri sevindirecek birbirinden manalı ve anlamlı 24 Kasım öğretmenler günü mesajlarını sizler için derledik.
11. Öğretmenler Günü mesajları 2017 ile bugünü unutmayın – ( 24 Kasım Resimli Öğretmenler günü kutlama mesajı) Her yıl çeşitli etkinlikler ile kutlanan ve öğretmenler için en özel.
12. Tapu ve Kadastro Genel
q12
13. Öğretmenlerimiz hayatımıza yön veren, kişiliklerimizi etkileyen ve çoğu zaman anne, babamız gibi yanımızda durup bize hayatı gösteren en nadide insanlar arasında yer alıyorlar.
14. Bolu Takip Gazetesi
q14
15. Risale Haber
q15
16. MEB, öğretmenlere minnet dolu mesajlar ulaştırdı MEB İletişim Merkezi’ne, öğrencilerine gösterdikleri ilgi, sevgi ve sabır nedeniyle 40 binin üzerindeki öğretmen için teşekkür.
17. Www.sozcu.com.tr
q17
18. TC Aile, al ma ve Sosyal Hizmetler Bakanl
q18
19. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar.
20. Hediye Sepeti
q20
21. Www.star.com.tr
q21
22. Hepimizin belli bir zamanda elinden geçtiğimiz o güzel insanların kutlu günü yani 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenlerimiz için kutlama, tebrik mesajları, öğretmenler günü kutlama mesajları (Öğretmenler günü sözleri) bu sayfada derledik.
23. 24 Kasım öğretmenler günü öncesinde eğitim dünyasının en özel insanları için yazılmış birbirinden güzel.
24. Ayd n Kad n Do um ve ocuk Hastal klar Hastanesi – TC Sa l k …
q24
25. Www.sozcu.com.tr
q25
26. En anlamlı ve güzel öğretmenler günü mesajları, öğretmenlerinize cep telefonu mesajları ya da e-posta adresine facebook’tan öğretmenler günü mesajı göndermek isteyenler.
27. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak için canla başla çalışan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır.
30. Siz öğrettiniz bana bilgiyi nasıl kullanmam gerektiğini, sizden öğrendim ben bu millet için asli görevlerimi…24 Kasım Öğretmenler günü ….
31. Son Dakika Flaş Haberler – 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları tüm eğitimcilerin gününü kutlamak isteyen kişiler tarafından farklı platformlarda paylaşılmaya devam ediyor.
32. Hediye Fabrikas Blog
q32
33. Türkiye’de büyük bir coşkuyla kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü için öğrenciler en güzel ve anlamlı mesajları, sözleri öğretmenlerine verecekleri hediyelere süs yapmak istiyor.
34. Ne G zel S zler
q34
35. Bana bir çiçek çiz dediğinde seni çizmek istemiştim öğretmenim.
36. S zc Gazetesi
q36
37. 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı yazımızda 12 adet resimli Öğretmenler Günü mesajı, Öğretmenler günü kutlama mesajı, sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajı bulabilirsiniz.
38. E irdir Ak n Gazetesi
q38
39. Öğretmenler Günü Mesajları haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri için tıklayın.
40. Saadet Partisi (SP) Kilis Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Sabahattin Ekmekpişiren, Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj.
41. Boyabat Son Haber
q41
42. Öğretmenler Günü dolayısıyla son üç haftada MEBİM 147´ye veli ve öğrencilerden öğretmenlere iletilmek üzere 25 bin 177 teşekkür mesajı geldi.
43. Torbali G ncel
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: