Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Küçük Prens Sözleri

1. İnsan Kaynakları Topluluğumuz, öğrencilerin öğrenmelerinin geliştirilmesini ortak amaç olarak benimseyen ve bu amaç yolunda birlikte hareket eden, birlikte öğrenen, birbirinden öğrenenler topluluğudur.
2. Küçük Prens Sözleri
Thank you for watching!
3. Anlaml S zler
q3
4. Resimli S zler
q4
5. APKPure.com
q5
6. We Heart It
q6
7. Be enmeyen Okumas n
q7
8. Himprosoft.info
q8
9. Küçük Prens Kitap Kısa Özeti Çocukluğundan itibaren büyüklerin yaşadıkları hayat şartları yüzünden, hayal ve yaratıcılığının kaybolduğunu gören kahramanımız.
10. Ok Bilmi Derler – WordPress.com
q10
11. Küçük Prens Kitabını Oku, Küçük Prens Kitap Özeti, Küçük Prens Kitabının Karakterleri, Küçük Prens Kitabının Yazarı Hakkında, Küçük Prens Kitabı Hakkında Bilinmeyenler, Küçük Prens Kitabından Alıntılar ve Sözler, Küçük Prens Kitabı Hakkında Bilgiler bilgebilir.
12. Songaah.com
q12
13. İnsan ancak gözleriyle baktığı zaman…Yusuf Atılgan Güzel Sözleri ve AlıntılarıEdip Cansever Güzel Sözleri ve Alıntıları Biliyor musun, insan gün.
14. We Heart It
q14
15. — Küçük Prens Sözleri, Küçük Prens Yazıları YENİ —Eğer büyüklere, Güzel bir ev gördüm, kırmızı tuğlalı, pencerelerinden sardunyalar sarkıyor, damında ise kumrular var, derseniz, nasıl bir evden söz etmekte olduğunuzu bir türlü anlayamazlar.
16. G zel S zler
q16
17. Bilgi Platform
q17
18. Bandedegosses
q18
19. Bandedegosses
q19
20. Bandedegosses
q20
21. Edebiyat Vakti
q21
22. Küçük Prens’in Yazarı Antoine de Saint-Exupéry’nin Hayatı isimli yazımızda Küçük Prens’in Fransız yazarı Antoine de Saint-Exupéry’nin pilotluktan yazarlığa ilginç olaylarla dolu hayat öyküsünü anlattık.
23. Bikutumutluluk
q23
24. Ki isel Ba ar
q24
25. Antoine de Saint-Exupéry’in klasikleşmiş eseri ‘Küçük Prens’ten sinemaya uyarlanan animasyon türündeki yapıtta, bir pilot kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve çok uzak bir gezegenden gelmiş olan küçük bir çocukla karşılaşır.
26. Sevgili Kitab
q26
27. Yok B yle S zler
q27
28. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q28
29. Ki isel Ba ar
q29
30. Anlaml S zler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: