Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gönül Sözleri

1. Neşet Ertaş – Gönül Dağı Şarkı Sözleri.
2. Yavuz Bingöl – Gönül – ( Official Audio )
Thank you for watching!
3. Her türden en anlamlı en güzel sözlerin yer aldığı bu güzel sitede şimdi de sizler için gönül ile ilgili güzel gönül sözleri hazırladık.
4. Sevmekten geri kalma, Yapan ol, yıkan olma, Sevene diken olma, Gülü incitme gönül.
5. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q5
6. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q6
7. Dostkelimeler
q7
8. Resimli S zler
q8
9. Fikret Kızılok Gönül Şarkı Sözleri: Bunca yıI herkesten kaçtın En sonunda buIdum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönüI GözIeri senden uzaktı Fark ediImez bir tuzaktı Sana.
10. Ah Neyleyim Gönül Senin Elinden Sözleri: Ah neyleyim gönül senin elinden Her zaman ağladım gülemem gayri Ben bıktım usandım elin dilinden Terkettim sılayı dönemem gayrı.
11. Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca Akar can üstüne sel gizli gizli Bir tenhada can cananı bulunca Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar Dil gizli gizli Dil gizli gizli Sinemi ….
12. Dini s zler,anlaml s zler a k s zleri, Hz.Mevl na
q12
13. İbrahim Tatlıses – Gönül Senin Elinden Şarkı Sözleri.
14. Fikret Kızılok – Gönül Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yap….
15. Gönül Dağı Lyrics: Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca / Akar can üstüne sel gizli gizli / Bir tenhada can cananı bulunca / Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar / Dil gizli gizli.
16. Resimli S zler
q16
17. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Emir Can İğrek – Gönül Davası Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
18. Kivi Tad nda
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Emir Can İğrek – Gönül Davası şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
21. Gönül Dağı Yağmur Yağmur türküsü, Gönül Dağı Yağmur Yağmur türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Kırşehir.
22. Dailymotion
q22
23. Gönül Sözleri, Gönül Sözleri Uzun Gönül Sözleri İndir İlgili Yeni Gönül Sözleri Kısa Gönül Sözleri.
24. Demlicay.net
q24
25. S z Harman
q25
26. Tolga Sarıtaş Vazgeç Gönül Şarkı Sözleri: Neyleyim doğan günü neyleyim sensiz gülü Geceler çoğalırken aydınlık kar getirmez ki Sevda bahçesinde kurutulmuş bir gül idim Beni sakla bir ömür sev diye.
27. Gönül Sözleri – Etkileyici Sözler » Seni dünler için sevmedim.
28. Gözlerin kör bir bıçak zamansız kesti beni Dağıldım duman oldum neşem gitti gelmedi geri Yatağım mezar oldu kokun gitti gideli Çırpındım huzurunda çok sevmekse seni yetmedi.
29. Kısa sürede çok dinlenenler listesine yerleşen ve Ece Mumay’ın eşsiz yorumu ile çok beğeni toplayan Vazgeç Gönül sözleri ve müziği Kubilay ….
30. Yıl olmuş 2017, yakında 2018 e girecez bu güzelim parça ekşiye nasıl yazılmaz dediğim ibrahim tatlıses türküsü.
31. Ruhi Su Gam Çekme Divane Gönül şarkı sözü, gam Çekme divane gönül şarkısının sözleri çevirisi, ruhi su şarkılarının tüm sözleri.
32. Ah neyleyim gönül gönül senin elinden Her zaman ağlattın beni gülemem gayrı Ben bıktım usandım elin dilinden Terk ettim sılamı dönemem gayrı Gönül ben bu sırra sırra eremedim ki Gonca gonca güllerin deremedim ki Çok arz’ettim sevdiğimi göremedim ki Aylar yıllar geçti geçti göremem gayrı Ne ağu katarsın gönül.
33. Zara Gönül Dağı Şarkı Sözleri Daha önce birçok ünlü türkücüden dinlediğimiz Gönül Dağı Yağmır Yağmur türküsünü, Zara da seslendirmiştir.
34. Guitardaily.net
q34
35. Demlicay.net
q35
36. Uğur Aslan – Gönül Senin Elinden şarkı sözü, Emirhan Kartal feat.
37. S zlerin En G zeli
q37
38. Ece Mumay (Ece Mumay) Vazgeç Gönül şarkı sözleri: Bakınca içim gittiğinden, göremeyince özlediğimden / Her gün yolunu bek.
39. Aldırma Gönül, şu anda müze haline gelen ve deniz kıyısında bulunan Sinop Cezaevi’nde kaleme alınmıştır.
40. Fikret Kızılok Şarkı Sözleri – Gönül : Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana.
41. Bu sayfamızda gönül alma sözleri, gönül sözleri,gönül almak ile ilgili sözler,gönül alma mesajları, gönül mesajları, gönül alma ile ilgili sözleri konulu bir yazı hazırladık.
42. Sevilen ark s zleri
q42
43. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q43
44. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q44
45. Baglamist.Com
q45
46. Be ikta Haberleri
q46
47. Manşet: Minareden düşenin parçası bulunur da.
48. Ece Mumay Vazgeç Gönül Dinle Bakınca içim gittiğinden Göremeyince özlediğimden Her gun yolunu beklediğimden haberin yok O gözlerinin yesilinden Geçemiyorum sevginden Ölüyorum sensizlikten Haberin yok haberin yok Vazgec gönül Aglasanda.
49. S z Harman
q49
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: