Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Pir Sultan Abdal Sözleri

1. Pir Sultan Abdal şarkıları ve şarkı sözleri sayfası için tıklayınız.
2. Pir Sultan Abdal – Tarihe Damga Vuran 15 Sözü
Thank you for watching!
3. Sevilen S zler
q3
4. Ergün kılıç ve yol arkadaşları kollektif anlayışla arguvan için yola çıktık demokratik sol parti arguvan belediye başkan adayı ergün kılıç bu görevi siz tebliğ ettiniz.
5. Pir Sultan Abdal sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
6. Pir Sultan Abdal tarafından yazılan tüm şiirlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
7. Martin Sözleri 4 İsrail İle İlgili Sözler 5 Karadeniz İle İlgili Sözler 6 Masumiyet Sözleri – Kısa Masum Sözler 7 Teravih İle İlgili Sözler ve Hadisler 8 Zülfü Livaneli Sözleri 9 Filistin ve Kudüs ile İlgili Sözler 10 Deniz İle İlgili Sözler.
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. Sayfamızda Pir Sultan Abdal Sözleri, Pir Sultan Abdal Şiirleri yer almaktadır.
10. Yürek yaralıdır, ciğer sızılar, Ağlama gözlerim Mevlâ kerimdir.
11. Zl S zler Anlaml ve G zel
q11
12. Alfabetik olarak 11 sayfa ve 512 kayıttan oluşan Pir Sultan Abdal türkülerinin ilk sayfası listelenmektedir.
13. Com türkü sözü sitesinde Pir Sultan Abdal mp3 dosyaları veya Pir Sultan Abdal türkü mp3 indirebileceğiniz Rapidshare ve benzeri linkler yoktur.
14. Dailymotion
q14
15. ResearchGate
q15
16. Sevilen S zler
q16
17. Cehennem dediğinde dal odun yoktur, Herkes ateşini buradan götürür.
18. Abdal Pir Sultan’ım, keremler kani nereden geliyor canımın canı sensin bu gönlümün şahı sultanı sensiz bu cesette bu can eylenmez.
19. Pir Sultan Abdal’ın Hızır Paşa’sı bulundu Osmanlı düzenine başkaldıran ünlü Alevi halk ozanı Pir Sultan Abdal’ı idam ettiren ama varlığı tartışılan Hızır Paşa’nın.
20. Leblebitozu
q20
21. Pir Sultan Abdal’ım Gülüm Dermişler Oy Bu Şirin Canıma Nasıl Kıymışlar Oy İster İsem Dünya Malın Vermişler Oy Sensiz Dünya Malı Neylerim Dostum Dostum.
22. Yaz l Bilgi, K saca Hakk nda Bilgi Sitesi, Nedir, Kimdir
q22
23. BirG n Gazetesi
q23
24. Dailymotion
q24
25. Pir Sultan Abdal Açılın Kapılar Şah’a Gidelim şarkı sözü, açılın kapılar Şah’a gidelim şarkısının sözleri çevirisi, pir sultan abdal şarkılarının tüm sözleri.
26. Oysa bu sözleri, Pir Sultan’ı Hızır Paşa’ya inat yüreğinde dirilten halkın söylemiş olması akla ve halk şiiri geleneklerine daha uygun.
27. E siz Tasar m Masa st Saatler 70 e Varan ndirim F rsatlar
q27
28. Anlaml G zel S zler
q28
29. Alevi, inanc Din bilgileri sayfas – WordPress.com
q29
30. Ne G zel S zler
q30
31. Dailymotion
q31
32. Eğer bu sayfada herhangi bir Pir Sultan Abdal alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
33. Turkulerimiz.biz
q33
34. Pir Sultan Abdal Hudey Hudey Dinle Allah Allah desem hakkın divanına dursam Ben bir yanık alma olsam dalında bitsem Ne dersin hudey hudey Sen bir yanık alma olsan Dalında bitmeye gelsen Ben bir gümüş çövmen olsam çeksem indirsem Ne.
35. En yeni Pir Sultan Abdal ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa.
36. Sevilen S zler
q36
37. On yedinci asırda bir nur gelmiş idi cihana O nur şevk katmış idi bülbüle hem güli gülşana Hakikatin libasını kuşanıp girdi meydana Meftunum Koca Haydar’a namı diğer Pir Sultan’a.
38. Anlaml G zel S zler
q38
39. Uluda S zl k
q39
40. Simge iir Edebiyat – WordPress.com
q40
41. G zel S zler
q41
42. G zel s zler ve mesajlar
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: